Ďalšie klubové stránky

nereus xnereus 4

Úvod

Plavecká škola Nereus

Pokyny IV Turnus

Milí rodičia,

Zraz účastníkov denného tábora bude v pondelok  pred plavárňou ( v prípade nepriaznivého počasia vo vestibule Mestskej krytej plavárne) najneskôr o 7.45. Prosíme o dochvíľnosť! Urobíme kontrolu prítomnosti, rodičia, alebo iné osoby, ktoré budú sprevádzať dieťa dostanú informácie o  podrobnom týždennom programe tábora s jedálnym lístkom. V prípade, že nemáte splnené všetky náležitosti (vyplnená a podpísaná prihláška, zaplatený poplatok), potrebné veci dáme spoločne do poriadku v pondelok pri zahájení.

Poprosíme rodičov deti obliecť podľa počasia, zvlášť do ruksaku zabaliť plavecké potreby a zvlášť ruksak na presuny mimo plávania. Poprosíme priniesť presnú sumu na obedy na celý týždeň (20€). Tí čo majú o stravu záujem. Ostatné info sa dozviete pri otvorení tábora. 

 

Ďakujeme

 

Inštrukcie III. turnus LDT 2019

Milí rodičia,

Zraz účastníkov denného tábora bude v pondelok  vo vestibule Mestskej krytej plavárne najneskôr o 7.45. Prosíme o dochvíľnosť! Urobíme kontrolu prítomnosti, rodičia, alebo iné osoby, ktoré budú sprevádzať dieťa dostanú informácie o  podrobnom týždennom programe tábora s jedálnym lístkom. V prípade, že nemáte splnené všetky náležitosti (vyplnená a podpísaná prihláška, zaplatený poplatok), potrebné veci dáme spoločne do poriadku v pondelok pri zahájení.

Poprosíme rodičov deti obliecť podľa počasia, zvlášť do ruksaku zabaliť plavecké potreby a zvlášť ruksak na presuny mimo plávania. Poprosíme priniesť presnú sumu na obedy na celý týždeň (20€). Tí čo majú o stravu záujem. Ostatné info sa dozviete pri otvorení tábora. 

 

Ďakujeme

 

Inštrukcie II turnus

Stručné info II. turnus
 
Milí rodičia,
deti poprosíme obliecť v pondelok podľa počasia. Dieťa MUSÍ mať pokrývku hlavy a svoju fľašu na vodu. Veci na plávanie nech majú zvlášť zabalené vo vrecúšku, ruksačik ktorý budú nosiť so sebou budú mať bez plaveckých vecí. Prísť na MKP medzi 7:30 - 8:00 stretnete sa pred budovou v mieste lavičiek. V prípade nepriaznivého počasia vo vestibule MKP. Ak máte záujem o stravu poprosíme priniesť v hotovosti 20€.
 
Ďakujeme
 

Inštrukcie I. turnus

Stručné inštrukcie

 

Zraz účastníkov denného tábora bude v pondelok vonku pred MKP (v prípade zlého počasia vo vestibule Mestskej krytej plavárne) najneskôr o 7.45. Prosíme o dochvíľnosť! Urobíme kontrolu prítomnosti, rodičia, alebo iné osoby, ktoré budú sprevádzať dieťa dostanú informácie o  podrobnom týždennom programe tábora s jedálnym lístkom. V prípade, že nemáte splnené všetky náležitosti (vyplnená a podpísaná prihláška, zaplatený poplatok), potrebné veci dáme spoločne do poriadku v pondelok pri zahájení.

Poprosíme rodičov deti obliecť podľa počasia, zvlášť do ruksaku zabaliť plavecké potreby a zvlášť ruksak na presuny mimo plávania. V pondelok sa plávať nebude, je sanitárny deň. Pôjde sa na celodenný výlet do Strečna. Prosíme doniesť sumu, ktorú by ste inak zaplatili za menu dole v reštaurácii (4€). Zabezpečia sa čerstvé špekačky a bude sa opekať. Poprosíme aby deti mali pokrývku hlavy, vlastnú fľašu na vodu. V prípade potreby doneste lieky ktoré dieťa počas dňa musí užívať.

 

Pre viac info volajte 0911 393 555

 

Strana 5 z 18

Partneri

      kusok statsia      mkp 2                               zilina 1