Ďalšie klubové stránky

nereus x



nereus 4

Úvod

Plavecká škola Nereus

Program VI. turnus

Program LDT VI. Turnus

06.08. – 10.08.

Vedúci inštruktor: Alžbeta Hýblová

Tel. kontakt: 0944/360536

 

  1. 1.Deň (pondelok)

07:30 – 08:00 Príchod detí (8:00 zahájenie turnusu)

08:30 – 10:00 Presun do Budatínskeho parku

10:30 – 13:00 Zoznámenie a spoločenské hry

13:00 – 13:45 Obed (dovezený)

14:00 – 15:30 Športové súťaže

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí (pred podchodom na železničnú stanicu – koniec Masaryčky)

  1. 2.Deň (utorok)

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie (testovanie)

10:30 – 11:00 Bôrický park (rozdelenie do plaveckých skupín)

11:15 – 13:00 Knižnica

13:15 – 14:00 Obed

14:30 – 15:45 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 3.Deň (streda)

07:30 – 08:00 Príchod detí

09:00 – 13:00 Preles (lanový park)

13:30 – 14:15 Obed

14:30 – 15:45 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 4.Deň (štvrtok)

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

11:00 – 12:30 Horský záchranár (prednáška, ukážky)

13:15 – 14:00 Obed

14:30 – 15:45 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 5.Deň (piatok)

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

10:30 – 12:30 Hry a vyhodnotenie / Bôrický park

13:15 – 14:00 Obed

14:30 – 15:45 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

 

V prípade nepriaznivého počasia bude pre deti pripravený alternatívny program.

 

Program V. turnus

Program LDT V. Turnus
30.07 – 03.08
Vedúci inštruktor: Ivan Budai
Tel. kontakt: 0948/612 238


1. Deň - 30.07
07:30 – 08:00 Príchod detí
08:30 – 10:00 Plávanie
10:30 – 12:30 Zoznámenie a hry / Bôrik
13:15 – 14:15 Obed
14:30 – 15:45 Plávanie
16:00 – 16:30 Odovzdanie detí


2. Deň - 31.07
07:30 – 08:00 Príchod detí
08:30 – 10:00 Plávanie
10:30 – 12:30 Dopravné ihrisko / sídlisko Vlčince II
13:15 – 14:15 Obed
14:30 – 15:45 Plávanie
16:00 – 16:30 Odovzdanie detí


3. Deň - 01.08
07:30 – 08:00 Príchod detí
08:00 – 09:40 Presun
10:00 – 13:00 podujatie Gréta
13:00 – 14:00 Obed Budatínsky park
14:00 – 15:30 Aktivity a hry
15:30 – 16:00 Presun
16:00 – 16:30 Odovzdanie detí / pred podchodom do Žel. stanice


4. Deň - 02.08
07:30 – 08:00 Príchod detí
09:00 – 10:00 Hasiči / Žilina centrum
11:00 – 12:30 Športové ihrisko / Jarná - Hliny VII
13:15 – 14:15 Obed
14:30 – 15:45 Plávanie
16:00 – 16:30 Odovzdanie detí


5. Deň - 03.08
07:30 – 08:00 Príchod detí
08:30 – 10:00 Plávanie
10:30 – 12:45 Vyhodnotenie a hry / Bôrik
13:00 – 14:00 Obed
14:00 – 15:50 Prekvapenie
16:00 – 16:30 Odovzdanie detí V prípade nepriaznivého počasia bude pre deti pripravený alternatívny program.

 

Dovolenka v kancelárii

Milí zákazníci,

dovoľte nás informovať, že dňa 25.7.2018 a 27.7.2018 bude kancelária z dôvodu čerpania dovolenky zatvorená. Maily a Vaše dotazy vybavíme po tomto teermíne. 

Za pochopenie ďakujeme

 

Program IV. turnus

Program LDT IV. Turnus

23.07 – 27.07

Vedúci inštruktor: Alžbeta Hýblová

Tel. kontakt: 0944/360536

 

  1. 1.Deň (pondelok)

07:30 – 08:00 Príchod detí (8:00 zahájenie turnusu)

08:30 – 10:00 Plávanie (rozdeľovanie do skupín)

10:30 – 13:00 Zoznámenie a spoločenské hry (Bôrický park)

13:15 – 14:15 Obed

14:30 – 15:45 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 2.Deň (utorok)

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

11:00 – 12:30 Horský záchranár (prednáška, ukážky)

13:15 – 14:15 Obed

14:30 – 15:45 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 3.Deň (streda)

07:30 – 08:00 Príchod detí

09:00 – 12:30 Preles (lanový park)

13:15 – 14:15 Obed

14:30 – 15:45 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 4.Deň (štvrtok)

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

11:00 – 13:00 Rosenfeldov palác (dielne, prehliadka)

13:30 – 14:30 Obed

14:45 – 15:45 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 5.Deň (piatok)

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

10:30 – 12:30 Hry (ovocníčkovia) a vyhodnotenie / Bôrický park

13:15 – 14:15 Obed

14:30 – 15:45 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

 

V prípade nepriaznivého počasia bude pre deti pripravený alternatívny program (telocvičňa na Jarnej).

 

Strana 7 z 16

Partneri

      kusok statsia      mkp 2                               zilina 1