Ďalšie klubové stránky

nereus x



nereus 4

Úvod

Plavecká škola Nereus

Foto II. turnus

Prinášame Vám fotky z II. turnusu Letného denného tábora. Nájdete ich tu:  https://www.facebook.com/pg/Nereus-Plaveck%C3%A1-%C5%A1kola-202614263179080/photos/?tab=album&album_id=1792067437567080

 

Program III. turnus LDT

Milí rodičia,

 

prinášame Vám program Letného tábora na III. turnus. Dúfam, že budete Vy, ale hlavne deti spokojní a zabavia sa ako sa patrí. 

 

Program LDT III. Turnus

16.07 – 20.07

Vedúci inštruktor: Ivan Budai

Tel. kontakt: 0948/612238

  1. 1. Deň - 16.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

10:30 – 12:30 Zoznámenie a spoločenské aktivity / Bôrický park

13:00 – 13:30 Obed

14:00 – 15:50 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 2. Deň - 17.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

10:30 – 12:30 Návšteva dopravného ihriska / sídlisko Vlčince II

13:00 – 13:30 Obed

14:00 – 15:50 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 3.Deň - 18.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

09:00 – 10:00 Návšteva hasičského zboru / Žilina centrum

11:00 – 12:30 Športové ihrisko / Jarná - Hliny VII

13:00 – 13:30 Obed

14:00 – 15:50 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 4.Deň - 19.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:51 – 09:27 Presun vlakom / Žilina zariečie > Kľače

09:40 – 12:30 Návšteva farmy Bardy

12:31 – 13:07 Presun vlakom / Kľače > Žilina zariečie

14:00 – 14:30 Obed

14:45 – 15:45 Súťaže v parku / Bôrický park

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 5. Deň - 20.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

10:30 – 12:30 Spoločenské aktivity a vyhodnotenie / Bôrický park

13:00 – 13:30 Obed

14:00 – 15:50 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

V prípade nepriaznivého počasia bude pre deti pripravený alternatívny program.

 

FOTO I. turnus

Pekný deň prajeme, 

prinášame Vám fotky z I. turnusu Letného denného tábora. 

Nájdete ich tu:  https://www.facebook.com/pg/Nereus-Plaveck%C3%A1-%C5%A1kola-202614263179080/photos/?tab=album&album_id=1781450755295415

 

Program II. turnus

Letný denný tábor 09.07. – 13.07.2018

PROGRAM

 

 

1.den
7:30-8:00 príchod deti
8:00-8:15 prehľad programu na daný deň
8:30-9:30 bazén, testovanie, rozdelenie
9:40-10:00 prerozdelenie tričiek, spoločná foto
10:00-10:15 presun do borickeho parku
10:15-12:50 zoznamovacie hry, rozdelenie do sport. skupin
12:50-13:05 presun na MKP
13:15-14:15 obed
14:30-15:45 bazén
16:00-16:30 odchod deti

2.den
7:30-8:00 príchod deti
8:00-8:15 prehľad programu na daný deň
8:30-9:00 presun do Turia
9:00-13:00 športové hry, náučný program
13:00-14:00 obed
14:00-15:30 športove hry
15:30-16:00 presun na MKP
16:00-16:30 odchod deti

3.den
7:30-8:00 príchod deti
8:00-8:15 prehľad programu na daný deň
8:30-9:30 bazén
9:45-10:05 presun na ihrisko Jarna
10:05-12:45 olympijské hry
12:45-13:05 presun na MKP
13:15-14:15 obed
14:30-15:45 bazén, olymp. hry na bazéne
16:00-16:30 odchod deti

4.den
7:30-8:00 príchod deti
8:00-8:15 prehľad programu na daný deň
8:30-13:30 turistika
13:30-14:30 obed
14:45-15:45 bazén
16:00-16:30 odchod deti

5.den
7:30-8:00 príchod deti
8:00-8:15 prehľad programu na daný deň
8:20-8:35 presun do bôrického parku
8:35-9:20 "tábor" kresba
9:20-12:45 pokračovanie disciplín, volný program
12:50-13:05 presun na MKP
13:15-14:15 obed
14:30-15:30 bazén
15:45-16:00 vyhodnotenie tábora
16:00-16:30 odchod deti

 

Strana 8 z 16

Partneri

      kusok statsia      mkp 2                               zilina 1