Ďalšie klubové stránky

nereus x



nereus 4

Úvod

Plavecká škola Nereus

Program IV. turnus

Program LDT IV. Turnus

23.07 – 27.07

Vedúci inštruktor: Alžbeta Hýblová

Tel. kontakt: 0944/360536

 

  1. 1.Deň (pondelok)

07:30 – 08:00 Príchod detí (8:00 zahájenie turnusu)

08:30 – 10:00 Plávanie (rozdeľovanie do skupín)

10:30 – 13:00 Zoznámenie a spoločenské hry (Bôrický park)

13:15 – 14:15 Obed

14:30 – 15:45 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 2.Deň (utorok)

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

11:00 – 12:30 Horský záchranár (prednáška, ukážky)

13:15 – 14:15 Obed

14:30 – 15:45 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 3.Deň (streda)

07:30 – 08:00 Príchod detí

09:00 – 12:30 Preles (lanový park)

13:15 – 14:15 Obed

14:30 – 15:45 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 4.Deň (štvrtok)

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

11:00 – 13:00 Rosenfeldov palác (dielne, prehliadka)

13:30 – 14:30 Obed

14:45 – 15:45 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 5.Deň (piatok)

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

10:30 – 12:30 Hry (ovocníčkovia) a vyhodnotenie / Bôrický park

13:15 – 14:15 Obed

14:30 – 15:45 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

 

V prípade nepriaznivého počasia bude pre deti pripravený alternatívny program (telocvičňa na Jarnej).

 

Foto II. turnus

Prinášame Vám fotky z II. turnusu Letného denného tábora. Nájdete ich tu:  https://www.facebook.com/pg/Nereus-Plaveck%C3%A1-%C5%A1kola-202614263179080/photos/?tab=album&album_id=1792067437567080

 

Program III. turnus LDT

Milí rodičia,

 

prinášame Vám program Letného tábora na III. turnus. Dúfam, že budete Vy, ale hlavne deti spokojní a zabavia sa ako sa patrí. 

 

Program LDT III. Turnus

16.07 – 20.07

Vedúci inštruktor: Ivan Budai

Tel. kontakt: 0948/612238

  1. 1. Deň - 16.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

10:30 – 12:30 Zoznámenie a spoločenské aktivity / Bôrický park

13:00 – 13:30 Obed

14:00 – 15:50 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 2. Deň - 17.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

10:30 – 12:30 Návšteva dopravného ihriska / sídlisko Vlčince II

13:00 – 13:30 Obed

14:00 – 15:50 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 3.Deň - 18.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

09:00 – 10:00 Návšteva hasičského zboru / Žilina centrum

11:00 – 12:30 Športové ihrisko / Jarná - Hliny VII

13:00 – 13:30 Obed

14:00 – 15:50 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 4.Deň - 19.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:51 – 09:27 Presun vlakom / Žilina zariečie > Kľače

09:40 – 12:30 Návšteva farmy Bardy

12:31 – 13:07 Presun vlakom / Kľače > Žilina zariečie

14:00 – 14:30 Obed

14:45 – 15:45 Súťaže v parku / Bôrický park

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

  1. 5. Deň - 20.07

07:30 – 08:00 Príchod detí

08:30 – 10:00 Plávanie

10:30 – 12:30 Spoločenské aktivity a vyhodnotenie / Bôrický park

13:00 – 13:30 Obed

14:00 – 15:50 Plávanie

16:00 – 16:30 Odovzdanie detí

V prípade nepriaznivého počasia bude pre deti pripravený alternatívny program.

 

FOTO I. turnus

Pekný deň prajeme, 

prinášame Vám fotky z I. turnusu Letného denného tábora. 

Nájdete ich tu:  https://www.facebook.com/pg/Nereus-Plaveck%C3%A1-%C5%A1kola-202614263179080/photos/?tab=album&album_id=1781450755295415

 

Strana 10 z 18

Partneri

      kusok statsia      mkp 2                               zilina 1