Ďalšie klubové stránky

nereus xnereus 4

Úvod

Plavecká škola Nereus

Neplávame 17.6.2020

Milí rodičia,

z dôvodu odstávky elektriny na mestskej krytej plavárni v Žiline dňa 17.6.2020 sa plavecké kurzy NEKONAJÚ. 

za pochopenie ďakujeme

Tím PŠ NEREUS

 

Prihláška na tábor

Milí rodičia, 

poprosíme všetkých, ktorí majú prihlásené deti na tábory a neposlali nám ešte záväznú prihlášku, aby tak urobili. Prihlášku nájdete na našej webovej stránke v sekcii Letný denný tábor.

Ďakujeme

 

UPOZORNENIE

Milí rodičia,

poprosím Vás o kontrolu mailovej schránky. Dnes Vám boli zaslané maily so žiadosťou o potvrdenie účasti/neúčasti na dokončení plaveckých kurzov, v prípade, ak by sa MKP otvorila v blízkej dobe aj pre verejnoť a kurzy plaveckých škôl a bola by nám sprístupnená pre dokoncčenie rozbehnutých kurzov, ktoré mali skončiť v marci. 

V prípade, že ste mail neobdržali, poprosíme Vás o žiadosť o odoslanie mailu na adrese Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript  mail s jeho znením Vám zašleme a Vy nám následne potvrdíte, či sa kurzu v prípade otvorenia zúčastníte. 

 

Poprosím o potvrdenie do piatku 5.6.2020

Ďakujeme

 

Kancelária otvorená

Milí zákazníci!!

kancelária je opäť pre Vás otvorená, počas pracovných dní v čase od 12-16 hod. V prípade potreby u nás vybavíte všetko, čo sa týka napríklad prihlášok Letného denného tábora, osobne, alebo telefonicky, či mailom ako doteraz. 

 

Tešíme sa na Vás

 

Strana 2 z 18

Partneri

      kusok statsia      mkp 2                               zilina 1