Ďalšie klubové stránky

nereus xnereus 4

Úvod

Plavecká škola Nereus

Video nielen pre trénerov

Pozrite si video, v ktorom PhDr. Marian Jelínek PhD. hovorí o význame psychológie a mentálneho koučingu nielen vo vrcholovom športe ale aj u malých športovcov.

Odporúčame každému, kto pracuje s deťmi a mládežou, učiteľom, trénerom a taktiež rodičom. Dennodenne sa stretávame s tým, o čom hovorí pán Jelínek. Radosť z aktivity, kladný vzťah k nej a pozitívne morálne hodnoty, pretrvávajúce celý život - to je omnoho dôležitejšie ako úspech a výkon za každú cenu.

https://www.youtube.com/watch?v=nUjgjz2KZcw&feature=share

 

POZOR! Zmena hodín pre klientov

Milí rodičia, plavci!

Upozorňujeme Vás na zmenu hodín pre klientov kancelárie Plaveckej školy Nereus.

Prevádzkové hodiny:

pondelok      09.00 - 16.00  hod.

utorok          09.00 - 17.00 hod.

streda          09.00 - 17.00 hod.

štvrtok         09.00 - 16.00 hod.

piatok          09.00 - 17.00 hod.

 

Strata USB kľúča

V rámci poobedňajších kurzov pre verejnosť sa našiel USB kľúč na tribúne MKP. Komu kľúč patrí a chýba mu, môže si ho vyzdvihnúť v kancelárii Plaveckej školy Nereus. Pekný deň

 
fotoalbum2-123

Prihlasovanie do nových kurzov pre verejnosť november - december 2016

Aj v závere roku 2016 pripravujeme pre Vás kurzy plávania pre všetky vekové kategórie. Nový turnus plaveckých kurzov začína od 2. novembra 2016. V tejto súvislosti upozorňujeme, že prihlasovanie do nových kurzov začína od pondelka 17. októbra 2016.  Kurzy budú prebiehať tradične pre predškolákov začiatočníkov na Materskej škole na Jarnej ulici a pre ostatných v bazéne Mestskej krytej plavárne v Žiline. Pri prihlasovaní uprednostňujeme telefonickú, alebo osobnú rezerváciu! Kancelária PŠ bude v tento deň otvorená od 8mej hodiny ráno.

Aktuálnu ponuku si môžete pozrieť TU.

 

Strana 16 z 18

Partneri

      kusok statsia      mkp 2                               zilina 1